Witamy Wiosenkę zieloną panienkę!!!

Dzień 20 marca 2012 roku powitał każdego prawdziwie wiosenną pogodą: od rana pięknie świeciło słońce, temperatura była dość wysoka jak na początek wiosny, a ptaki głośno i radośnie ćwierkały ogłaszając wszystkim nadejście upragnionej i długo wyczekiwanej pory roku.

Tak ładna pogoda sprawiła, że wszystkim poprawił się humor i każdy        z wielką ochotą żegnał odchodzącą Panią Zimę. Aby wesoła atmosfera trwała    w naszej szkole jak najdłużej uczniowie pod kierunkiem pani Anety Misiaszek zorganizowali szkolny „ Mam talent”. Wśród występujących znaleźli się różni artyści. Jedni prezentowali swoje zdolności muzyczne i wokalne, jeszcze inni chcieli nas rozbawić opowiadając kawały lub czarując, a także wykonując przedziwne doświadczenia. Spora grupa uczniów zaprezentowała swój talent plastyczny. Nie zabrakło wielu ciekawych prac orgiami i prac z papieru.

Tak zorganizowana zabawa dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń, a także ujawniła nowe talenty.

Pierwszy dzień wiosny był w naszej szkole niezwykle wesołym dniem.Zapraszamy do galerii.