Dzień Rodziny - 24.05.2016r.

24 maja 2016r. przeżywaliśmy w naszej szkole dzień rodziny. W tym dniu uczniowie przygotowali dla swoich rodziców występy artystyczne, a na koniec wręczyli dla nich swoje zdjęcia portretowe umieszczone we własnoręcznie przygotowanych ramkach. W części 1 występowali uczniowie klasy II, IV, V i VI przedstawiając spektakl pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". W części 2 występował oddział przedszkolny. Najmłodsi przekazali rodzicom mnóstwo ciepłych słów, a także zaśpiewali im piosenki. W ostatniej części całego programu na scenie pojawiły się wszystkie dzieci od klasy I - VI reprezentując wspólny integracyjny tanieniec "Chocolate choco choco". Punktem kulminacyjnym były życzenia i prazenty osobiście wręczane przez dzieciaki swoim rodzicom.

Wszystkim rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy zadowolenia z pociech!

Dyrekcja Szkoły i Grono Pedagogiczne.