Spotkanie Gminnej Bibliotece Publicznej w Lisiej Górze

18 października 2023 r. najmłodsze pociechy z naszej szkoły wybrały się na wycieczkę do Publicznej Biblioteki Gminnej w Lisiej Górze. Dla wielu dzieci była to pierwsza wizyta. Przedszkolaki zwiedziły placówkę, miały okazję obejrzeć nie tylko pokaźny księgozbiór , zapoznały się ze sposobem wypożyczania książek, dowiedziały się od Pań, jaka jest różnicą między biblioteką, a księgarnią, jak należy się w niej zachowywać i jak chronić książki przed zniszczeniem. Dzieciaki zapoznały się z pracą zawodową bibliotekarza. W podziękowaniu za gościnę i przyjęcie przedszkolaki podarowały „Dyplom Podziękowania” ze słowami wdzięczności, a Panie Bibliotekarki obdarowały dzieciaki kolorowankami. Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze za co serdecznie dziękujemy.