Ogólnoszkolny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

5 października w Szkole Podstawowej w Kobierzynie został przeprowadzony ogólnoszkolny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Konkurs składał się z 24 pytań związanych z zachowaniem bezpieczeństwa na drodze oraz znajomością znaków drogowych. Do konkursu przystąpiły klasy IV-VIII. W konkursie pierwsze miejsce zajęła Jowita Pacura z klasy VIII z najwyższa punktacją 24/24. Miejsce drugie z punktacją 22/24 możliwe punkty zdobyli: Dominik Danik, Kacepr Białas, Wiktoria Bańbor, Szymon Świątek, Agata Rhein, Konrad Kacer, Szymon Małek. Trzecie miejsce z punktacją 21/24 możliwe punkty zdobyli: Julia Bieniek, Nadia Kosiba, Jakub Pieprz, Patryk Szara. Konkurs plastyczny jest jednym z elementów „Odblaskowej Szkoły”