Niedziela, 2017-09-24

Imieniny: Dory, Gerarda

Karnawałowy czas do zabawy zaprasza nas

„ Karnawałowy czas do zabawy zaprasza nas”

Tradycyjnie jak co roku w naszej szkole na zakończenie I półrocza organizowana jest zabawa karnawałowa. Jest ona formą rozrywki i nagrody za pracę w ciągu półrocza. 9 lutego 2012 roku nasi uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w takiej imprezie. Wszyscy uczniowie klas II-VI i dzieci z oddziału przedszkolnego spotkali się o godzinie 15 na sali gimnastycznej, która wyglądała zupełnie inaczej niż co dzień. Zamieniła się w salę balową udekorowaną mnóstwem kolorowych balonów, serpentyn i serc nawiązujących do zbliżających się Walentynek.

Na zabawę karnawałową młodsze dzieci przyszły w swych bajkowych strojach, a starsi uczniowie ubrani byli w stroje zdobione cekinami, brokatem i różnorodnymi świecidełkami.

Wszyscy bawili się znakomicie, humor dopisywał, a uśmiech zdobił twarze. Były tańce, korowody i kółeczka. Podczas balu można było wziąć udział w konkursach. Każdy z uczestników  konkursów został nagrodzony. Na zakończenie zabawy rozdano walentynki, które uczniowie w ciągu tygodnia składali w poczcie walentynkowej.

Tegoroczna zabawa należała do udanych. Wszyscy byli zadowoleni. Nad organizacją zabawy karnawałowej czuwali rodzice i grono pedagogiczne. Serdeczne podziękowania należą się paniom: Barbarze Maryniak i Annie Goławskiej za udekorowanie sali i przygotowanie muzyki. Wychowawcom klas dziękujemy za pełnienie dyżurów i czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników balu. Rodzicom składamy podziękowania za przygotowanie dla dzieci poczęstunku. Szczególne dowody uznania kierujemy w stronę pani Renaty Nędzy za niezwykle smaczne babeczki ( wykonane własnoręcznie), które były słodkim dodatkiem dzisiejszego spotkania.

Wszystkim nauczycielom, pani dyrektor i uczniom życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych. Zapraszamy do galerii.