Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2011 r. uczniowie klas IV – VI pod opieką pań Anny Goławskiej i Barbary Czaja przygotowali uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Uczniowie pięknym słowem i piosenką podziękowali wszystkim nauczycielom za cierpliwość i trud, jaki wkładają w ich wychowanie i nauczanie, za dar nauki i wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy. W dowód wdzięczności przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli na ręce pani dyrektor kwiaty i życzenia dla wszystkich pedagogów. Życzono nauczycielom wszelkiej radości płynącej z mozolnego kształtowania serc, ducha i pamięci uczniów. Kolejnym miłym punktem spotkania było wyłonienie najbardziej uśmiechniętego nauczyciela i wręczenie Orderu Uśmiechu. Po podsumowaniu głosów Orderem Uśmiechu została odznaczona nauczycielka wychowania fizycznego pani Katarzyna Olszówka. W nagrodę pani Kasia musiała wypić szklankę soku z cytryny i bardzo radośnie się uśmiechnąć.

Na zakończenie pani Dyrektor Bożena Świętek w imieniu wszystkich uczniów i nauczycieli podziękowała pani Kasi za wspólną pracę i świeże pomysły życząc dalszych sukcesów zawodowych. Galeria