Dzień Seniora

Dzień Babci i Dziadka to dwie ważne daty w rodzinnym kalendarzu. Z tej okazji 29 stycznia odbyła się w naszej szkole uroczystość, na którą przybyli licznie zaproszeni goście – babcie i dziadkowie, a także: Proboszcz Parafii Łukowa ks. Czesław Górka, ks. Eugeniusz Olech, Radny Kobierzyna Ryszard Witek, Prezes Stowarzyszenia „Małe jest dobre” Anna Motyka oraz członek Stowarzyszenia Stanisław Wałaszek.

Specjalnie dla nich uczniowie i nauczyciele przygotowali część artystyczną, na którą złożyły się: występ p. Katarzyny Chmury i p. Edyty Kiełbasy, piosenki i wierszyki dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I i III, a także teleturniej Familiada w wykonaniu uczniów klas III-VI. Ciekawym elementem programu była uczniowska orkiestra. Dla seniorów przygotowano również pyszny poczęstunek, a dzieci podarowały wszystkim piękne laurki. Po zakończeniu części artystycznej odbyły się konkursy i zabawy z udziałem dzieci i zaproszonych gości, m.in. karmienie kisielem i wspólne śpiewanie.

Wszyscy uczestnicy spotkania byli bardzo zadowoleni ze spędzonego wspólnie czasu.

Zapraszamy do galerii.