Noc filmowa

„ Film to życie, z którego wymazano plamy nudy.”

W nocy z 27/28 listopada 2015 roku w naszej szkole została zorganizowana noc filmowa. Mieli możliwość wziąć w niej udział wszyscy uczniowie naszej szkoły włącznie z oddziałem przedszkolnym. W efekcie wszystkie dzieci zostały rozlokowane w 3 salach pod opieką nauczycieli i wychowawców.

Noc filmowa została rozpoczęta kolacją we wspólnym gronie, po której rozpoczął się maraton filmowy.  Na ekranach naszych szkolnych sal można było zaobserwować znane wszystkim sławne filmy ale także  te mniej znane, a lubiane przez dzieci. Owocem nocy filmowej była integracja całej społeczności szkolnej i niesamowita frajda wynikająca z możliwości spędzenia nocy w szkole, nawet jeśli w wykonaniu niektórych, zwłaszcza najmłodszych była to przespana noc.