Jak to jest zdrowo jeść?

PROGRAM PROFILAKTYKI ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA DLA NAJMŁODSZYCH

Dnia 30 października 2015 roku zawitali w skromne progi naszej szkoły Panowie, którzy podjęli się próby przybliżenia najmłodszym uczniom zdrowego trybu życia. Uderzyli w najczulszy punkt młodego pokolenia – pokazali film, który potrafił skupić uwagę najmłodszych i w prosty sposób przekazać esencję tego co powinniśmy czynić, aby żyć długo w pełni zdrowia. Dodatkowym atutem było to, że w szkole dzieci rzadko mogą zobaczyć męski  autorytet, więc Panom było łatwiej prowadzić dialog i utrwalać w młodych, małych główkach, jak należy się zachowywać, co należy robić i jak jeść by zdrowo żyć.

Kwintesencją całych zajęć były zdjęcia z dziećmi w roli głównej. Chłopcy byli ubierani w przepiękne, kolorowe kontusze z włochatymi czapami a do tego w rękach trzymali miecze, jak najlepsi szlachcice, natomiast dziewczynki były przebrane w przepiękne suknie balowe, eleganckie kapelusze a w dłoniach dzierżyły kolorowe koszyczki. Efekty przepięknej sesji będzie można podziwiać niebawem.