Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Pośród murów naszej szkoły znowu słychać radosne okrzyki i głośne rozmowy. Dlaczego? Właśnie skończyły się wakacje.

/

1 września 2015 roku witaliśmy nowy rok szkolny. O godz. 9:00 rozpoczęła się Msza św. koncelebrowana przez ks. Czesława Górkę. Następnie uczniowie, grono pedagogiczne i rodzice udali się do szkoły gdzie nastąpiła inauguracja roku szkolnego. Potem głos zabrała  pani dyrektor Krystyna Bajorek, która powitała zebranych, a szczególnie pierwszoklasistów, przypomniała o rocznicy wybuchu wojny, odczytała list przesłany od Wójta Gminy Lisia Góra, pana Arkadiusza Mikułę, a na końcu życzyła wszystkim wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Później uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal, aby powspominać wakacje, zapisać plan lekcji i przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa.