Wycieczka do "Furioso" w Starych Żukowicach

"Jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem to sztuka"

26 maja 2015r. dzieci z klas IV-VI wraz z 2 opiekunami wyruszyło w niezwykłą podróż do stadniny koni „Furioso” w Starych Żukowicach. W tym dniu uczniowie mieli możliwość skorzystania z przejażdżki konnej pod baczną opieką instruktorów oraz wyszaleć się na placu zabaw. Uczestniczyli w plenerze malarskim poznając techniki malowania oraz dowiedzieli się skąd artyści czerpią natchnienie do malowania. Po trudach zabawy na wszystkich uczestników czekały kiełbaski z grilla oraz herbata. W tym czasie wysłuchali również prelekcję dotyczącą bezpieczeństwa poruszania się po drogach wygłoszoną przez panów policjantów i otrzymali opaski odblaskowe.

Na twarzach dzieci widoczne było zadowolenie. Wycieczka dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń tak dzieciakom jak i opiekunom. Pobyt na Rancho zintegrował społeczność szkolną, a także był dla wszystkich wspaniałym wypoczynkiem.