Interaktywny cyrk O'BIMBOLANDO w Szkole Podstawowej w Kobierzynie

Dnia  06.02.2015r. gościliśmy w szkole artystów objazdowej grupy cyrkowej O'BIMBOLANDO.

Artyści prezentowali swoje umiejętności w akrobatyce, sztukach zręcznościowych oraz pokazach ze zwierzętami. Za każdym razem pojawiali się na scenie w nowych, barwnych,  przykuwających wzrok kostiumach. Oglądaliśmy m.in. pokaz jednoczesnego poruszanie wieloma kołami hula- hop, , pokazami akrobatycznymi z parasolami na krześle, pokaz tresury zwierząt- a dokładnie popisy pudelka, który bezbłędnie wykonywał polecenia swojej pani. Nie zabrakło również zabawnego klauna, który z wielką wprawą rozśmieszał uczniów.

Na koniec przedstawienia dzieci podziwiały ogromnego biało-żółtego pytona królewskiego pełniącego rolę to „paska do kostiumu”, to „egzotycznego szala”.

Nie ukrywamy, że nasi odważni uczniowie mieli możliwość sprawdzić się w wybranych sztuczkach cyrkowych pod czujnym okiem artystów. Zapewne czuły się bardzo ważne, kiedy nie żałowaliśmy im braw po skończonej prezentacji. Byli nie tylko widzami, ale i próbowali swych talentów cyrkowych włączając się czynnie do zabawy.

Cyrkowi artyści dali wspaniały popis swoich umiejętności oraz dostarczyli dzieciom dużą dawkę wrażeń i dobrego humoru. Mamy nadzieję, że jeszcze nas kiedyś odwiedzą.