Dzień Seniora

Wszystkim dziękujemy, którzy tu przybyli. Będziemy się razem wesoło bawili.

Lecz jeśli nam się coś pomyli.

Niech was to nie śmieszy, moi goście mili.

W czwartek (23 stycznia) odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Do szkoły przybyli babcie, prababcie, dziadkowie i pradziadkowie.

Seniorów i wszystkich gości serdecznie powitała Pani Dyrektor Krystyna Bajorek oraz złożyła im serdeczne życzenia. Powitanymi gośćmi byli także: Ksiądz Prałat Eugeniusz Olech, siostry tutejszej parafii,  radny wsi Ryszard Witek oraz członkowie zarządu Stowarzyszenia MJD.

Część artystyczną rozpoczęły dzieci z przedszkola, które pod czujnym okiem  pani wychowawczyni zaprezentowały piosenki poświęcone ukochanym Babciom i Dziadkom. Recytowały piękne wiersze i życzenia. Kolejnym punktem spotkania były wyjątkowe "Jasełka Bożonarodzeniowe", przygotowane przez uczniów całej szkoły.

Po części artystycznej nasi goście otrzymali upominki od swoich wnuków. Dziadkowie i babcie ze wzruszeniem wysłuchali swoich wnucząt nagradzając ich gromkimi brawami.

W dalszej części uroczystości wszyscy miło spędzili czas na rozmowach przy słodkim poczęstunku, o który zadbali rodzice.

Te uroczyste obchody już na stałe wpisały się do kalendarza imprez obchodzonych w tej szkole, co z pewnością bardzo dobrze świadczy o wychowaniu uczniów.

Seniorom, mieszkańcom  Kobierzyna, pięknie dojrzałym Paniom i Panom z okazji Święta Seniora - nieustającej pogody ducha, uśmiechu na twarzy, bezgranicznego korzystania z życia, głęboko schowanych trosk,  głębokiej wiary  w ludzką życzliwość i opiekę i że nie pozostaniecie w trudnych chwilach sami.

Tego Wam Kochani życzą wasze wnuczęta i Ggrono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej.