Program profilaktyczny - Moja komórka, moje życie.

20.10.2014r. naszą szkołę odwiedziła grupa teatralna, która zaprezentowała uczniom spektakl o tematyce profilaktycznej „ Moja komórka- moje życie”.

W czasie godzinnego występu dzieci dowiedziały się jakie negatywne skutki może mieć nadmierne korzystanie z telefonów komórkowych, że kłamstwo i oszustwo to nie najlepsza droga, by zrealizować swoje plany i spełnić zachcianki. Podczas spektaklu dwoje uczniów  wcieliło się w role aktorów i po części zaangażowało się w przebieg wystąpienia. Po skończonym teatrzyku dzieci mogły porozmawiać wraz z aktorami o zagrożeniach wynikających z nadmiernego i niekontrolowanego korzystania z telefonów komórkowych.

Mamy nadzieję, że spektakl to kolejna dawka wiedzy, która pozwoli uczniom uniknąć wielu niepotrzebnych kłopotów, które mogą niekorzystnie wpłynąć nie tylko na ich życie szkolne, ale także rodzinne.