Zdrowa żywność

Dnia 16.09.2014r. uczniowie klas 4, 5 i 6 podjęli wielkie wyzwanie pod hasłem „Robimy zdrowe kanapki”.

Dzieci przyniosły na zajęcia techniczne potrzebne produkty. Po starannym umyciu rąk    i  przygotowaniu stanowisk pracy wszyscy razem zabrali się do pracy.

Można śmiało powiedzieć, że zadanie wszyscy uczniowie wykonali doskonale. Kanapki nie tylko były smaczne, zdrowe ale   i pięknie ozdobione. Pamiętać należy, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie . I ta maksyma sprawdziła się tu doskonale, gdyż największe niejadki zjadały swoją porcję z apetytem.

Uczniowie przy robieniu kanapek kształcili odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijali kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę podczas sporządzania posiłków.

Zapraszamy do galerii.