Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015

Rok szkolny rozpoczął się uroczystą Mszą Świętą w kościele parafialnym w Łukowej.

Następnie wszyscy uczniowie udali się do Szkoły, gdzie  zabrzmiał pierwszy dzwonek, a dzieci rozpoczęły nowy rok szkolny. W naszej szkole  ten dzień, jak co roku, był obchodzony bardzo uroczyście. Dyrektor Szkoły Krystyna Bajorek oraz nauczyciele powitali serdecznie wszystkich uczniów.

Szczególne słowa otuchy i serdecznej życzliwości zostały skierowane do przedszkolaków i klasy pierwszej,  które rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Pani Dyrektor zapewniła ich, że każdy pracownik szkoły zawsze będzie służył pomocą w sytuacjach trudnych. Przypomniała, że szkoła to obowiązki i nauka, ale także nowe przyjaźnie i zabawy.

Po okolicznościowych przemówieniach uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie wymienili swoje wspomnienia z minionych wakacji, a także poznali podział godzin. W nowym roku szkolnym życzymy uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia i sukcesów.

Zapraszamy do galerii.