Dzień zakochanych

20 lutego w naszej szkole  królował kolor  czerwony.

Stało się tak za sprawą obchodów dnia zakochanych. Samorząd Uczniowski już kilka dni  wcześniej rozpoczął przygotowania do tego szczególnego dnia. Przygotowana została specjalna skrzynka, do której można było wrzucać walentynki dla swojego wybranka lub wybranki. Nie zapomniano również o odpowiedniej dekoracji świetlicy i korytarzy szkoły – wszędzie pojawiły się ozdoby w kształcie serc.

O godzinie 11 uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej. Z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie imprezy. Ku ich zaskoczeniu rozpoczęła się ona słodkim akcentem, bowiem każdy z wychowanków otrzymał lizak w kształcie serca oraz pyszną muffinkę upieczoną przez panie nauczycielki. Dalsza część spotkania również była słodka, ale dla tych którzy z rąk listonoszy walentynkowych – Karoliny Bogacz, Jarosława Prosowicza oraz Wiktorii Prosowicz, otrzymywali walentynki.

Po wszystkich miłych doznaniach uczniowie bawili się na dyskotece , zapraszając swoje walentynki do wspólnej zabawy.

Zapraszamy do galerii.