Bal przebierańców

W czwartek, 30 stycznia odbył się w naszej szkole karnawałowy bal przebierańców, na którym bawiły się wszystkie dzieci ze szkoły, a także z pobliskich miejscowości.

Tego dnia byliśmy świadkami niecodziennych widoków. Szkolnymi korytarzami przechadzały się czarujące księżniczki, tajemnicze wróżki,  i roześmiane aniołki, ale nie zabrakło również groźnych piratów i rozbójników. Wśród  uczestników balu były również czarownice, kotki, lamparty, klauny, indianie, kowboje, motylki, batman ze spidermanem oraz wiele innych barwnych postaci. Zaskoczenie wzbudzały również panie nauczycielki, które też wcieliły się w postacie z bajek. Wszystkie dzieci doskonale prezentowały się w bajecznie kolorowych strojach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Wspólne tańce i zabawy sprawiły wiele radości uczestnikom balu.

Dodatkową atrakcją były konkursy zorganizowane przez pana DJ Rafała.

W trakcie zabawy został przeprowadzony również konkurs na króla i królową balu za  najlepszy strój karnawałowy, a także za piękny taniec. Wyłonienie zwycięzców było nie lada wyzwaniem dla komisji konkursowej, ponieważ wszystkie dzieci miały piękne, pomysłowo wykonane przebrania. Tegoroczny bal karnawałowy z pewnością można zaliczyć do udanych, o czym świadczył uśmiech i zadowolenie malujące się na twarzach dzieci.