Warsztaty z rodzicami pt. Wielkanoc się zbliża.

Dnia 10.04.19r. w naszej szkole odbyły się warsztaty z rodzicami pt. Wielkanoc się zbliża. Rodzice wraz z dziećmi wytwarzaly ozdoby na stół wielkanocny. W repertuarze rękodzieła byly: papierowe jajko i wielkanocne baranki. We wspaniałym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych rodziców powstawały przepiękne ozdoby. Nasza sala gimnastyczna na dłuższy moment zamieniła się w pracownie plastyczno- techniczną. Rodzice wraz z z dziećmi odkrywali swoje talenty zmieniając się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Powstało dużo i pięknych dekoracji świątecznych. Dziękujemy bardzo wszystkim za mile spędzony czas i cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.