Czas na zdrowie.

Dnia 27.03. do przedszkolaków przybyła Pani dr Joanna Krzysztoforska-Gacoń. Celem wizyty było zachęcenie dzieci do dbania o swoje zdrowie oraz prowadzenia zdrowego trybu życia. Pani doktor zwróciła dzieciom uwagę na związek między chorobą a leczeniem. Dzieci zapoznały się z wyglądem stetoskopu jak i również z podstawowym sprzętem niezbędnym do badania laryngologicznego. Dzieci z zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyły w rozmowie. Na koniec Pani doktor podziękowała dzieciom za miłe spotkanie i wręczyła naklejki Dzielnego Pacjenta. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Dziękujemy pani doktor za cierpliwość i mamy nadzieję, że w przyszłości wizyta dzieci w gabinecie lekarskim nie będzie budziła nieprzyjemnych uczuć.