Aktywne ferie w szkole

Pierwszy tydzień tegorocznych ferii zimowych spędziliśmy bardzo aktywnie, dobierając dla naszych uczniów szereg znakomitych atrakcji. W poniedziałek wyjechaliśmy na basen do Dąbrowy Tarnowskiej, gdzie nasi podopieczni przez kilka godzin z radością mogli korzystać ze wszystkich basenowych atrakcji. We wtorek nastąpiła integracja ze społecznością sąsiedniej Łukowej. Ugościła nas szkoła podstawowa, w której został zorganizowany dzień otwarty i ostatkowy bal karnawałowy. Środa była świętem sportu – uczniowie naszej szkoły rozgrywali mecze różnych dyscyplin sportowych – w piłce nożnej, w unihokeju, w tenisie stołowym, w piłce ręcznej oraz piłce siatkowej. Po tak aktywnym dniu zmęczeni, ale szczęśliwi mogli powrócić do domów. Czwartek to był kolejny dzień wyjazdowy. Tym razem odwiedziliśmy tarnowskie kino Cinema 3D, gdzie nasi uczniowie – w zależności od wieku – mogli oglądać dwie bajki. Radości jednak nie było końca. Dopełnieniem tego, bez wątpliwości fantastycznego dnia była wizyta w ukochanej przez dzieci amerykańskiej restauracji – McDonald’s. Zwieńczeniem pierwszego tygodnia ferii był piątek, kiedy to nasi uczniowie mogli zgłębiać tajniki cukiernictwa i funkcjonowania komputerów. Nie ulega wątpliwości fakt, że tegoroczne ferie przejdą do historii i staną się pierwowzorem aktywnego spędzania feryjnego czasu na przyszłe lata.