Walentynkowy bal karnawałowy

Dnia 7.02.2018 roku miał miejsce największy w naszej szkole, coroczny bal. W tym roku była to impreza połączona ze świętem wszystkich zakochanych i okrzyknięta tytułem Walentynkowego Balu Karnawałowego. Cała uroczystość była prowadzona przez stały duet – p. Katarzynę Olszówkę i p. Kingę Madurę. Podczas balu nie zabrakło dobrych, starych wszystkim znanych hitów, jak również najnowszych przebojów. Tegoroczny bal obfitował również w zabawy integrujące najmniejszych uczniów naszej szkoły, jak i tych trochę starszych, oraz różne zabawy aktywizujące, które urozmaicały zabawę. W tym roku podczas balu, uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności taneczne zdobyte podczas zajęć dodatkowych prowadzonych przez p. Adriana Misia. Dopingowani poprzez całą społeczność szkolną pokazali maksimum swoich możliwości w fantastycznym układzie tanecznym. Cały bal zakończył się po kilku godzinach, zwieńczony rozdaniem walentynek, które były zbierane przez cały tydzień.