Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie kl.I

14 października to bardzo miły dzień zarówno dla nauczycieli jak i dla samych uczniów. Tradycyjnie jak co roku w ramach podziękowania nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie odbyła się akademia.

Uczniowie złożyli podziękowania i życzenia nauczycielom. W humorystyczny sposób zaprezentowali scenkę pt. „ Pan Belfer był chory i leżał w łóżeczku...” Reprezentanci poszczególnych klas obdarowali swoich wychowawców kwiatami oraz słodyczami.

Dodatkowo w szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Do ślubowania przystąpili: Białas Julia, Górski Gabriel, Nędza Joanna, Zakulec Robert. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowali krótką akademię na tę okoliczność. Ślubowali być dobrymi Polakami, dbać o dobre imię klasy i szkoły, być wzorowymi uczniami i lojalnymi kolegami. To dla nich ważny moment. Z przedszkolaczków stali się uczniami szkoły podstawowej. Życzymy im więc wielu sukcesów w ich dalszej edukacji.