VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbywa się rok-rocznie w ostatni piątek września. Ma ona na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli ją zapomnieć, mają okazję nadrobić te zaległości. Natomiast dorośli – mogą popisać się doskonałą znajomością trudnych przypadków tabliczki mnożenia podczas… egzaminów!

W dniu 30 września 2016 r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej  pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! W tym dniu Komisje oraz Patrole Egzaminacyjne, przepytywały kolegów ze szkoły, nauczycieli, rodziców, a nawet przypadkowych przechodniów –  w sklepach, podwórkach czy też w piekarni.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji .

Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom i wszystkim uczestnikom.

Koordynatorzy:

Anna Motyka