Czwartek, 2020-04-09

Imieniny: Mai, Marcelego

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to święto, które obchodzone jest 8 marca.  Tego dnia kobiety małe i duże, starsze i młodsze, otrzymują prezenty i życzenia,

W poniedziałek 9 marca w naszej szkole podkreśliliśmy wagę tego dnia w szczególny sposób.  Męska część społeczności uczniowskiej wręczyła słodkości swoim koleżankom. Chłopcy zorganizowali dla swoich koleżanek „Salon kosmetyczny”.  Wszystkie dziewczęta mogły skorzystać z usług kosmetycznych serwowanych przez kolegów. Chłopcy wykonywali makijaż i malowali paznokcie swoim koleżankom.  W ten sposób mogli się przekonać, ile wysiłku muszą włożyć kobiety w swoją urodę.

Uczniowie nie zapomnieli też o swoich paniach – nauczycielkach. Dla całego grona pedagogicznego na ręce pani dyrektor został złożony piękny, wiosenny bukiet ślicznych tulipanów.