Czwartek, 2020-04-09

Imieniny: Mai, Marcelego

Ważna informacja

Szanowni Państwo,

w związku z procedurami związanymi z zapobieganiem rozprzestrzeniania się KORONAWIRUSA oraz wydanym przez premiera RP zarządzeniem od dnia jutrzejszego tj 12 marca 2020 r. zawieszamy zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w przypadku dzieci w szkołach podstawowych trudno znaleźć opiekę z dnia na dzień.

Dlatego w szczególnych przypadkach rodzice mogą je wysłać jutro i pojutrze do szkół, ale nauczyciele nie będą prowadzić standardowych lekcji - informuje minister edukacji.

Od poniedziałku 16 marca wszystkie szkoły, ale także placówki przedszkolne przestają przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opiekę.

Szkoła pozostanie zamknięta prze dwa tygodnie do 25 marca. Apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i zrozumienie. Działania są podyktowane wyższą koniecznością związaną z ochroną zdrowia i życia.

Prosimy również, by na bieżąco sprawdzać wiadomości w dzienniku elektronicznym, gdyż nauczyciele będą przekazywać uczniom zadania edukacyjne do wykonania w domu, aby zapewnić ciągłość procesu nauczania.