Poniedziałek, 2018-09-24

Imieniny: Dory, Gerarda

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku, które miało miejsce 22 czerwca 2018, było czasem, którego wyczekiwali wszyscy: najmłodsi, ci troszeczkę starsi, nauczyciele, a nawet rodzice. Całą uroczystość rozpoczęła uroczysta msza, po ktorej wszyscy udali się do szkoły. Na sali gimnastycznej były podziękowania, nagrody, dyplomy i świadectwa z paskiem, na które zapracowali najbardziej ambitni uczniowie naszej szkoły. Szczególne podziękowania tego dnia otrzymała wychowawczyni 3 klasy- Pani Edyta Kiełbasa, która jako prezent od swoich uczennic otrzymała przepiekne wykonanie piosenki Alleluja w osobie Nadii Kosiby. Po akademii wszyscy udali się do swoich sal, aby otrzymać świadectwa, pożegnać się z Paniami i rozpocząć wakacje.