Festyn rodzinny!

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Dzieci, Stowarzyszenie "Małe jest Dobre" składają serdeczne podziękowanie Rodzicom, Darczyńcom i Sponsorom:

Urszula Pelc
Karolina Bogacz
„SzafirArt” Klaudia Filipowska
GazSystem

za życzliwość, pomoc i wsparcie naszych działań.To dzięki Państwu, mogliśmy przeprowadzić ten wspaniały Festyn,
który w historię naszej szkoły już wpisał się
wielką złotą literą i daje nam powody do wyrażenia naszej
wdzięczności w słowach podziwu dla Państwa bezinteresowności, życzliwości i przyjaźni.

Bez Was by się nie udało!
DZIĘKUJEMY!

Dnia 16.06 odbył się długo wyczekiwany dzień rodziny. Całość obchodów rozpoczęły występy artystyczne naszych uczniów, którzy dużo pracy włożyli w to, aby pięknie wypaść przed swoimi rodzicami. Nie zabrakło parodii rodziców w wykonaniu dzieci, występów na wesoło, pokazów tanecznych, jak również życzeń składanych prosto z dziecięcych serduszek. Zwieńczeniem występów było podziękowanie przez dyrekcję rodzicom, którzy w sposób szczególny przyczynili się w tym roku szkolnym do pomocy w szkole, oraz rozdanie przez dzieci przepięknych kubków stworzonych własnoręcznie w podziękowaniu za trud wychowania dla rodziców. Następnie rozpoczął się wielki piknik, na którym dzieciaki mogły skakać na trampolinach, euro-bungee, jeść watę cukrową, a nawet odwiedzić strefę urody, w której mogły wymalować pazurki i buźki na przepiękne kolory. Najważniejszym i innowacyjnym w naszej szkole punktem całego dnia była loteria fantowa, w której każdy los wygrywał, a następnie wszystkie losy brały udział w losowaniu nagród głównych: rowera, hulajnogi oraz kluczy do warsztatu. Nie zabrakło również strefy, w której każdy smakosz mógł znaleźć coś dla siebie: kiełbaskę z grilla, watę cukrową, lody albo przepyszne wypieki. Tego dnia z żadnej buźki nie schodził uśmiech, ponieważ każdy mógł znaleźć coś dla siebie: i mały i duży. Chociaż ten dzień przeszedł już do historii, to na pewno możemy go uznać za jeden z piękniejszych, weselszych oraz najbardziej kolorowych dni wchodzących w skład imprez kalendarza szkolnego.