Zielona Szkoła - dzień 1

Morza szum, ptaków śpiew....

W dniach od 20 maja  do 26 maja 2018 roku uczniowie  naszej szkoły spędzali czas na zielonej szkole w Jarosławcu. Gorący piasek pod stopami, błękitne niebo nad głową i cudowne morze przed oczami ....To rzeczywistość, z którą  uczniowie klasy IV, V, VI i VII  zetknęli się po długiej podróży przez całą Polskę.

Jarosławiec okazał się cudownym miejscem, nie tylko do wypoczynku , ale i nauki, a przede wszystkim -  do poznania samych  siebie. Kiedy po raz pierwszy mieliśmy okazję przywitać się z morzem, od razu poczuliśmy, że pobyt ten będzie wyjątkowy. I rzeczywiście....nie pomyliliśmy się. Okazało się, że liczne niespodzianki, które czekały nas w Jarosławcu przerosły nasze oczekiwania.

W pierwszym dniu pobytu zapoznaliśmy się z regulaminami, które nas obowiązywały na terenie ośrodka oraz został ogłoszony konkurs  czystości, który został rozstrzygnięty w ostatnim dniu pobytu. Wygrani otrzymali upominki. Popołudniu korzystaliśmy z basenu i sauny, które były dostępne dla wypoczywających w Ośrodku „RAFA”. Wieczorem udaliśmy się nad morze, aby zobaczyć zachód słońca.