Mali ogrodnicy!

Kilka tygodni wcześniej, pisaliśmy, że próbujemy naszą piękną wiosenną dekoracją zaczarować zimową rzeczywistość za oknem. Dziś spieszymy z dobrą nowiną i informujemy, że nam się udało! Mamy piękną, ciepłą i zieloną wiosnę. A skoro już przyszła do nas Pani wiosna, to czas, aby robić porządki nie tylko w domach, ale też w ogródkach. Przyszedł zatem czas na sianie i sadzenie, podcinanie drzewek i inne prace, które później zaowocują pysznym zdrowym jedzeniem. Nasze przedszkolaki miały możliwość własnymi rączkami popróbować swoich sił na roli. Na zaproszenie p. Zięby mogliśmy pójść w przepiękne grządki, aby pomóc jej posadzić bób. Za kilka miesięcy będziemy mogli sprawdzić jak owocna była nasza praca, o ile on w ogóle wyrośnie ponad ziemię ????