Piątek, 2018-10-19

Imieniny: Michaliny, Michala

8 Marca - Dzień Kobiet

Światowy Dzień Kobiet, jak co roku w naszej szkole był obchodzony bardzo uroczyście. Z tej okazji odbył się pokaz artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Cały spektakl został wykonany w bardzo humorystycznym tonie. Nie zabrakło tańców do przeróbek popularnych piosenek i zabawnego skeczu w wykonaniu dziewczynek z klasy 5, który opowiadał o prawdziwym życiu dorosłej kobiety. Zwieńczeniem całej uroczystości były konkurencje, w których nasze małe kobiety mogły wykazać się sprytem, inteligencją, błyskotliwością a także widzą na temat chłopców z naszej szkoły. W nagrodę wszystkie otrzymały drobne upominki. Jedno jest pewne – tego dnia wszystkie kobietki w przebywające w murach naszej placówki były traktowane jak księżniczki – niezależnie od wieku.