Poniedziałek, 2018-07-23

Imieniny: Sławy, Sławosza

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Czary - mary magik w szkole!

6 marca bieżącego roku, dzięki staraniom pani dyrektor i pani prezes mogliśmy wziąć udział w magicznym show, które było dla nas wszystkich dużą niespodzianką. Z zapartym tchem oglądaliśmy sztuczki w wykonaniu dwóch panów, którzy przenieśli nas w świat latających dywanów i magicznych lamp Alladyna. Panowie postarali się, aby zaskoczyć nie tylko najmłodszych uczniów, tych starszych ale również grono pedagogiczne. Cały spektakl był tak skonstruowany żeby szokować a jednocześnie nie powielać magicznych sztuczek ze znanych nam programów telewizyjnych. Nawet nie wiadomo było, kiedy w ten magiczny sposób zleciało nam 45 fantastycznych minut. Dzieci przez cały dzień wspominały wszystko, co zapadło w ich pamięć analizując, jak to w ogóle możliwe - wbrew prawom fizyki.