Niedziela, 2018-05-27

Imieniny: Amandy, Jana

Dzień Babci i Dziadka

W Szkole Podstawowej w Kobierzynie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 19 stycznia odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie pani dyrektor Krystyna Bajorek przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami.

W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z nauczycielami przygotowały piękny program artystyczny. Dzieci  w formie wierszy złożyły dziadkom  i babciom życzenia, po czym  zaprezentowały przepiękne utwory, wykonane na instrumentach muzycznych.  Przedszkolaki zaś zaprezentowały swoje zdolności artystyczne w występie jasełkowym. Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Po części artystycznej dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami . Były to piękne bombki z życzeniami i ze zdjęciami wnucząt.