Poniedziałek, 2018-07-23

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Andrzejkowa noc filmowa

Oj dadarze! Oj babarze!
Niechaj przyszłość się ukaże.
Ty Andrzeju czarodzieju,
Pomóż nam w tym dobrodzieju!

Dnia 24 listopada, jak co roku był dniem, w którym uczniowie naszej szkoły mogą w niej spędzić noc. Całość została rozpoczęta andrzejkowym wieczorem, podczas którego dzieci mogły się dowiedzieć sporo o swojej przyszłości dzięki andrzejkowym wróżbom. Wśród nich nie mogło zabraknąć lania wosku przez dziurkę od klucza i wyścigu butów, dzięki któremu mogliśmy się dowiedzieć, kto jako pierwszy z naszej szkoły weźmie ślub. Następnie dzieciaki wzięły udział w dyskotece, na której mogły tańczyć wśród dźwięków dobrych klasycznych hitów znanych każdemu, ale również wśród najnowszych piosenek znanych z radia i telewizji. Jakby tych atrakcji było mało, to w myśl najlepszej imprezy dzieci na kolację mogły zjeść ulubione pizze. Następnie uczniowie rozeszli się do sal, w których do białego rana rozbrzmiewały dźwięki ulubionych bajek i filmów.