The Voice Kids – edycja III

21 marca w naszej szkole odbył się konkurs The Voice Kids – edycja III. Jego hasło przewodnie brzmiało „ Moja ulubiona piosenka”. Chętni uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie : soliści 1-3, soliści 4 – 8 oraz zespoły. Wszyscy młodzi artyści wypadli naprawdę wspaniale. Ich śpiew, strój oraz ruch sceniczny wzbudził spore zainteresowanie. Nie było łatwo wyłonić zwycięzców przy tak wysokim poziomie artystycznym konkursu. Ostatecznie wyniki wyglądają następująco:
Soliści 1-3
I miejsce – Izabela Danik
II miejsce – Milena Węc
III miejsce – Kornelia Nicpoń
Soliści 4-8
I miejsce – Gabriela Jarmuła
II miejsce – Antonina Motyka
III miejsce – Patrycja Witek
Zespoły
I miejsce – Milena i Julia Bieniek
II miejsce – Julia Węc i Maja Pieprz
III miejsce – Marcelina Motyka i Lena Kwaśniak
Każdy występ został nagrodzony, a najpiękniejsze według jury zostały uhonorowane statuetką The Voice Kids.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i pięknych występów. Bardzo serdecznie dziękujemy opiekunowi konkursu, czyli Pani Edycie Milewskiej za ogrom serca i pracy jaką włożyła w przygotowanie uczestników do występu oraz wykonanie przepięknej dekoracji.