Wycieczka do Zoo

W dniu 28 września Dzieciaki z Oddziału Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Kobierzynie wybrały się na wycieczkę do  Ogrodu Zoologicznego w Krakowie. Dzieci przed wyjazdem przypomniały sobie zasady bezpiecznego podróżowania i zachowania się w czasie wycieczki. Celem wycieczki było wzbogacenie przeżyć dzieci, rozwijanie ich zainteresowań i zaspokajanie dziecięcej ciekawości, jak również zdobycie odznaki sprawności podróżnika. Przedszkolaki z niecierpliwością i mocno podekscytowane zastanawiały się jakie zwierzęta zobaczą. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki – m. in. słonia, zebry, żyrafy, rysie, wilki, hipopotama, małpki, lwy, tygrysy, pingwiny itp. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem ale również atrakcyjna lekcją przyrody. Pobyt w Zoo dostarczył im wiele radości i był dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu.

Pełne nowych wrażeń, dzieciaki wróciły całe i zdrowe do szkoły, gdzie już czekali na nich stęsknieni rodzice.