Konkurs strażacki - " Strażak w akcji ratunkowo - gaśniczej".

Dnia 9 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Straż Pożarną pt." Strażak w akcji ratunkowo - gaśniczej". W konkursie wzięło udział aż 35 prac. Z każdej kategorii wiekowej zostały wytypowane po 3 prace, które będą brać udział na dalszych etapach konkursu. Z oddziału przedszkolnego pierwsze trzy miejsca zajęli: Kornelia Nicpoń, Adam Kic i Marcel Mietelski. W kategorii klas 1-4 pierwsze miejsca zajęli: Oskar Pieprz, Julia Chrabąszcz i Filip Drzyzga. W ostatniej kategorii wiekowej klas 5-8 w czołówce uplasowali się : Julia Szara, Nadia Kosiba i Martyna Mietelska. Gratulujemy wygranym i życzymy dalszych sukcesów. Jednocześnie dziękujemy za tak liczny udział w konkursie, bo każdy uczestnik został nagrodzony i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.