Czwartek, 2020-04-09

Imieniny: Mai, Marcelego

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W związku ze zmianą przepisów, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych,  określono zasady prowadzenia nauczania na odległość i stworzono możliwość oceniania  i klasyfikowania uczniów. Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

W e-dzienniku będziemy umieszczać bieżące informacje i materiały. Otrzymacie Państwo również informacje dot. realizacji zadań szkoły, możliwości współpracy  z nauczycielami, postępów uczniów oraz sposób w jaki będzie organizowana nauka. Obecna sytuacja, wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji, współpracy   i zrozumienia. Bardzo proszę rodziców  o wyrozumiałość i cierpliwość. Wiem, że wkładacie Państwo wiele trudu  w wychowywanie i nauczanie swoich dzieci. Nauka na odległość jest dziś koniecznością i wyzwaniem dla nas wszystkich. Dlatego proszę o współpracę i wsparcie.

Ponadto informuję, że uczniowie powinni wykonywać systematycznie prace zadane przez nauczycieli, a także mają udostępnione za darmo liczne portale e-edukacyjne. Prace znajdować się będą w zakładce po lewej stronie pt.: "Zdalne nauczanie"